Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

4Balandžio 25 dieną minima DNR diena, simboliškai prisimenant 1953-iuosius, kuomet J. D. Watson ir F. Crick paskelbė nustatę DNR sandarą, kas turėjo neišmatuojamą įtaką genetikos mokslo vystymuisi. Ta proga yra rengiamas nacionalinis mokinių darbų konkursas, o DNR dienos minėjimo renginio metu apdovanojami geriausių darbų autoriai ir jiems talkinę mokytojai. Šiemet balandžio 23 dieną minėjimo renginys įvyko virtualiai. Prie renginio prisijungė daugiau nei 50 dalyvių. Renginyje kartu su biologijos mokytoja dalyvavo 7 mūsų mokyklos jaunieji tyrėjai. Po įžanginio Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekano profesoriaus Algirdo Utkaus sveikinimo žodžio akademikas Vaidutis Kučinskas supažindino susirinkusią mokinių ir mokytojų auditoriją su Lietuvos mokslų akademija, jos struktūra, nariais ir vykdoma veikla. Vėliau vyko Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Biomedicinos mokslų instituto Žmogaus ir medicininės genetikos katedros doc. dr. Laimos Ambrozaitytės paskaita „Žmogaus genomo projektai“. Katedros doktorantė Gunda Petraitytė apžvelgė pateiktus mokinių darbus, pateikė įspūdžius ir pagrindinius akcentus. Po to įvyko geriausių mokinių darbų apdovanojimo ceremonija.

XIV kasmetinio Europos mokinių darbų, skirtų DNR dienai paminėti, nacionalinio konkurso laimėtojams buvo skirtos 5 nominacijos ir 5 Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštai. Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštais apdovanotos Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinės Gabija Kvietkutė ir Julija Juškaitė bei jų darbų vadovės Rasa Vaišvilienė ir Daiva Petrylienė. Sveikiname mokines ir mokytojas.

Padėkos raštai ir dovanos laimėtojoms šįkart skrieja paštu į namus! 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis