Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

        itindailaus  Rajono lietuvių kalbos olimpiadoje dalyvavo 11 mūsų mokyklos mokinių. Prizines vietas laimėjo visi trys septintokai: Goda K. iškovojo 1-ąją vietą (mokytoja Daiva Petrylienė), Dominykas V. – 2-ąją vietą (mokytoja Jolanta Kilkiuvienė), Deimantė Z. – 3-iąją vietą (mokytoja Laima Česaitienė). Aštuntokė Gabija K. nustebino vertinimo komisijos narius – iš 75 galimų taškų surinko 72! Žinoma, ši mokinė džiaugiasi 1-ąja vieta (mokytoja Daiva Petrylienė), penktokė Emilija S. užėmė 3-iąją vietą (mokytoja Laima Butvilienė). Šauniai pasirodė ir kiti mūsų mokiniai, likę ketvirti ar penkti: Julija J., 8 kl., Karolis V., 6 kl., Tomas B., 8 kl., Austėja R., 5 kl., Roberta N., 6 kl.
         Sveikiname nugalėtojus!
         Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė D. Petrylienė

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis