Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

svogunolastKovo 24 dieną visoje Lietuvoje vyko rajoninė 5-8 klasių biologijos olimpiada, kurioje sėkmingai atliko užduotis ir parodė puikias biologijos žinias mūsų mokyklos 5-7 klasių mokiniai. 5b klasės mokinys Nojus Ž. užėmė I-ąją vietą ir buvo pakviestas dalyvauti respublikinėje olimpiadoje, 6 klasės mokinė Karolina J. užėmė III-ąją vietą, olimpiadai mokinius paruošė fizikos mokytoja metodininkė Daiva Ramanauskienė.

    6a klasės mokinė Roberta N. užėmė II-ąją vietą, 7b klasės mokinė Deimantė Z. užėmė II-ąją vietą ir 7a klasės mokinys Jonas K. užėmė III-ąją vietą, mokinius olimpiadai paruošė biologijos mokytoja metodininkė Rasa Vaišvilienė. Labai gaila, kad rajono 8 klasės mokiniai dėl organizacinių nesklandumų negalėjo atlikti užduočių ir varžytis su kitų rajonų moksleiviais. Sveikiname olimpiados prizininkus, o Nojui Ž. linkime didelės sėkmės varžantis respublikinėje olimpiadoje.

                 Biologijos mokytoja metodininkė Rasa VaišvilienėPaieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis