Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

    gulbe Milžiniška origamio gulbė iš 710 tūkstančių lankstinių pagaliau baigta. Dėl karantino jos konstravimas užsitęsė net metus. Tikimasi, kad šis kūrinys atsidurs Lietuvos rekordų knygoje.

     „Laisvės paukštis“ yra projekto „Augu ir kuriu Lietuvai“ dalis. LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojamas projektas buvo skirtas mokinių pilietiškumui, tautiškumui ugdyti.

     Bendrystės simboliui „Laisvės paukštis“ detales Kauno specialiosios mokyklos bendruomenės iniciatyva lankstė daugiau nei 400 moksleivių iš penkių savivaldybių. Tame tarpe buvo ir mūsų mokyklos 4c klasės (šiemet jau penktokai) mokiniai.

 

     710 tūkstančių lankstinių – neatsitiktinis skaičius. „Šis simbolis – tai kvietimas emigravusiems piliečiams sugrįžti į Lietuvą ir kurti ateitį kartu. Nuo 1990 m. iki 2019 m. sausio 1 d. iš Lietuvos emigravo apie 710 tūkstančių gyventojų“, – skelbia projekto iniciatoriai.

     Baigta formuoti gulbė dabar išdidžiai įsitaisiusi mokyklos patalpose Šilainiuose ir laukia oficialios matavimo ceremonijos, privalomos pretendentams į rekordų knygą. Origamio gulbės apimtis galėtų siekti apie 5 m, o aukštis – daugiau kaip 2 m.

       Regina Kaminskienė, 1c klasės mokytojaPaieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis