Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

knyga„Kalba, kuria kalbam ir kuria didžiuojamės, yra mūsų kalba“, – rašė poetas, dramaturgas Justinas Marcinkevičius. Lietuvių kalba ne tik bendravimo priemonė, ji – didžiausias tautos turtas, kurį reikia saugoti ir populiarinti. Mūsų mokykloje vyksta įvairūs konkursai, olimpiados, skatinančios domėtis gimtąja kalba, taisyklingai rašyti ir ją vartoti. Kovo 19 dieną vienuolika raštingiausių mūsų mokyklos mokinių dalyvavo rajono bendrojo ugdymo įstaigų 58 klasių mokinių diktanto konkurse „Raštingiausias mokinys 2021“. 1-ąją vietą 7 klasių grupėje užėmė 7c klasės mokinė Goda K., 8 klasių grupėje 1-ąsias vietas laimėjo 8a klasės mokinės Julija J. bei Gabija K.  Sveikiname laimėtojas!

Jaunieji žurnalistai

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis