Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

certificateVasario 8 d.- kovo 7 d. mūsų mokyklos mokiniai (Julija J. (8a kl.), Gabija K. (8a kl.), Emilija K. (8a kl.) ir Pijus K. (6a kl.)) ir biologijos mokytoja dalyvavo tarptautiniame Baltijos jūros projekte „Žaliasis kerpių pasaulis“, kurį koordinavo Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras. Projekto pagrindiniai tikslai - skatinti pilietiškumą, taiką ir remti tvarų gyvenimo būdą, stiprinantį tarpkultūrinį mokymąsi, vertinant kultūrinę įvairovę ir paveldą Baltijos jūrą supančiose šalyse.

Mokytoja ir mokiniai dalyvavo iNaturalist žaidime ieškant oro kokybės bioindikatorių - kerpių. Aptiktas kerpes atpažino, kėlė į iNaturalist programėlę, taip pristatydami savo krašto gamtos objektus kitų šalių gamtininkams. Mokiniai atliko kūrybinius darbus, kurie buvo eksponuojami projekto virtualioje parodoje „Žaliasis kerpių pasaulis“. Mokytoja ir mokiniai už dalyvavimą projekte gavo dalyvių pažymėjimus.

 Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis