Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

        image1 „Šiame konkurse buvo kviečiami dalyvauti 6-18 metų mokiniai. Jie buvo skatinami domėtis Maironio asmenybe, gyvenimu bei  kūryba. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Ariogalos gimnazijos, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos bei Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos“ – taip teigė konkurso „Maironio takais“ organizatorė Dalia Rapalytė. Diplomais ir prizais 6-10 metų amžiaus grupėje buvo apdovanotos šios mūsų mokyklos mokinės:  trečiokė Adelė Maslauskaitė (I vieta) ir ketvirtokė Goda Mockutė (II vieta). Padėkos už kūrybiškumą įteiktos trečiokui Adrijui Stoškui ir ketvirtokei Ugnei Armonaitei. Raseinių rajono kultūros centro padėkomis apdovanotos mūsų mokyklos mokytojos Rita Goleckienė ir Gražina Šimkevičienė.

         Džiaugiamės pasiekimais, sveikiname konkurso laureatus bei dėkojame jų mokytojoms.

Apie konkursą:

https://manoraseiniai.lt/jaunimas/apdovanoti-konkurso-maironio-takais-dalyviai/

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis