Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

gamtinink-iemos-turnyrasLMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius pakvietė 5-8 klasių mokinius dalyvauti nacionaliniame viktorinų žaidime „Gamtininkų žiemos turnyras“. Žaidimas vyksta nuotoliniu būdu ZOOM platformoje. Iš viso tarpusavyje varžysis 16 komandų iš 16 skirtingų Lietuvos mokyklų. Žaidimas vyks gruodžio- sausio mėnesiais. Kaip vyks žaidimas? Sutartu metu dviem komandoms išsiunčiamos ZOOM prisijungimo nuorodos. Prisijungusioms komandoms pateikiami su gamta, biologija ir ekologija susiję klausimai.

          Pasitardami tarpusavyje komandų nariai kiekvienam klausimui suranda teisingą atsakymą ir jį atsiunčia žaidimo vedėjui. Į klausimą atsakyti reikia per 1 minutę. Dvikovai pasibaigus, daugiausiai teisingų atsakymų pateikusi komanda pateka į aukštesnį etapą. Komanda, nė karto nepralaimėjusi ir įveikusi keturias priešininkes, taps turnyro nugalėtoja. Turnyro nugalėtojams prizai bus siunčiami paštu į jų mokyklą. Mūsų mokyklos 6-8 klasių komanda kartu su Vilniaus Pavilnio progimnazija pirmieji pradėjo „Gamtininkų žiemos turnyrą“. Mokyklos jaunieji gamtininkai, kurie dalyvavo pirmame ture (šeštokai – Pijus ir Titas; septintokės - Goda, Emilija, Evelina, Ugnė, Deimantė; aštuntokės - Julija, Emilija, Gabija) ir nugalėjo priešininkų komandą. Sveikiname juos ir mokytoją Rasą Vaišvilienę.

 


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis