Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

pazvoratinklisŠiemet lapkričio 5 dieną mūsų mokyklos 6, 7, 8 klasių mokiniai dalyvavo nuotolinių gamtos pamokų ciklo „Pažinimo voratinklis“ pirmojoje pamokoje, skirtoje 5-8 klasių mokiniams „Kur skrenda paukščiai“. Nuotolinę pamoką vedė ornitologė Dr. Gintarė Grašytė, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos gamtosaugos ekspertė. Pamokoje mokiniai plačiau sužinojo, kas tai yra paukščių migracija, kodėl vieni paukščiai migruoja (ir ar migruoja tik paukščiai), o kiti ne; kodėl vieni paukščiai skrenda toli, o kiti arti; ar žinoma ir kaip sužinoma, kur skrenda paukščiai; kodėl kai kurie paukščiai skrisdami nešasi „telefonus“ ir t.t. Taip pat susipažino su Lietuvoje vykdomais moderniais paukščių migracijos tyrimais. Pamokos pabaigoje lektorė mokiniams pateikė užduotį, kurią atliko 300 mokinių iš visos Lietuvos. Po savaitės išrinkti penki geriausiai atlikę šią užduotį. Tarp laimėtojų yra du mūsų mokyklos mokiniai - tai 6a klasės mokinys Pijus Kreimeris ir 8a klasės mokinė Gabija Kvietkutė. Iki šv. Kalėdų laimėtojai sulauks organizatorių prizų. Sveikiname mokinius ir mokytoją Rasą Vaišvilienę.kk projekto logo

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis