Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

          2013 m. kovo 7 d. Raseinių Šaltinio pagrindinėje mokykloje surengtas pirmasis  rajoninis 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas – protų mūšis „Pirmyn į praeitį“. Susikauti jame atvyko 10 komandų, tarp jų ir mūsų mokyklos atstovai: Artūras Budrius, Vytautas Našlėnas,  Deivydas Pavydis iš 8b klasės ir 7a kl. mokinės Laura Kilkiūtė bei Gabrielė Šalvaitytė. Komandos varžėsi 5 turuose: istorijos mokslas, politikos istorija ir karyba, įvairūs klausimai, istorija vaizduose bei istorija audio ir vaizdo įrašuose. Smagu, kad mūsų mokyklos komanda laimėjo trečiąją vietą. Komandai pasirengti konkursui padėjo istorijos mokytoja J. Kazlauskaitė.

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis