Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

leidyklakalendoriusGruodžio 10 d. į mūsų mokyklą atvyko leidyklos „Kalendorius“ atstovai. Leidyklos vadovas Aurelijus Noruševičius 3a ir 4a klasių mokiniams pravedė pamokas „Pasakų kūrimo džiaugsmas“, kurių metu vaikai susipažino su leidyklos išleistomis knygomis, kalendoriais. Visi norintys galėjo įsigyti Kalėdinėms dovanoms tinkančių knygučių, dailės, teminių sieninių, stalinių bei kišeninių kalendorių. Bibliotekai leidyklos direktorius padovanojo mūsų mokyklos buvusio auklėtinio, satyriko, rašytojo, publicisto, poeto Petro Žemkausko knygų.

  Bibliotekininkė Henrika Gailienė

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis