Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

         bebras-pv16-tojo tarptautinio moksleivių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „BEBRAS“ I – asis etapas mokykloje vyko 2019 m. lapkričio 4-15 d. Jame dalyvavo 39 mūsų mokyklos 5 - 10 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – atskleisti mokiniams informatikos mokslo grožį, ugdyti mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir kompiuterinę mąstyseną.

Mokiniams reikėjo užsiregistruoti, gauti patvirtinimus ir atlikti testą Bebro varžybų lauke (lt.bebras.lt). Testų klausimai ir užduotys apima visas informatikos sritis ir integruoti su kitais mokslais (parodo dermę su kitais mokslais) ir skirstomi pagal amžiaus grupes.

 

Džiaugiuosi, kad pasiryžo konkurse savo gebėjimus išbandyti penktokai. Testą sprendė 14 mūsų mokyklos penktokų.

Raseinių r. savivaldybėje į geriausiai atlikusių testo užduotis mokinių dešimtuką 5 kl. mokinių grupėje pateko Kajetonas, 5b kl. – 1 vieta, Titas, 5c kl. – 7 vieta.; 6 kl. mokinių grupėje – Pijus, 6c kl. – 4 vieta; 7 kl. mokinių grupėje – Emilija, 7a kl. – 2 vieta, Gabija Kvietkutė, 7a kl. – 4 vieta, Kajus, 7c kl. – 7 vieta.; 10 kl. mokinių grupėje – Armandas, 10b kl. – 5 vieta.

Dėkoju ir sveikinu visus konkurse dalyvavusius mokinius, jie apdovanoti padėkomis.

     Informatikos mokytoja J. Varpučinskienė


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis