Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

  1 Visi esame girdėję, kad žemai skraidantys paukščiai perspėja apie lietų? Pažeme lekiančios kregždės, žemai sklendžiantys gandrai, nedaug virš vandens pakilusios antys – visi šie ženklai praeities žmonėms buvo tarsi orų prognozė. Ir, nors kai kuriuos tai nustebins, ji buvo pakankamai tiksli. Pasiilgote spalvų? Keisčiausi ir įdomiausi pasaulio paukščiai jus nustebins...


     Paukščius galime atpažinti ne tik iš išvaizdos, bet ir iš čiulbėjimo. Lapkričio 12 dieną 1a klasės mokiniai susitiko su Dubysos regioninio parko direkcijos vadovu, ornitologu Vygantu Kilčausku. Svečias pirmokams įdomiai pasakojo apie Lietuvos ir mūsų krašto paukščius. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti įvairius paukščius, išgirsti jų balsus, sužinoti, kiek ir kokių paukščių gyvena, kaip jie skaičiuojami. Susipažino su paukščių stebėjimo priemonėmis – žiūronais, fotoaparatu ir teleskopu. Mokėsi stebėjimo meno. Svečias džiaugėsi susipažinęs su mažaisiais draugais ir pakvietė pavasarį dalyvauti tyrinėjimo veiklose.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ramutė MockuvienėPaieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis