Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

3

Spalio 23 d. Kauno specialiojoje mokykloje vyko gražus renginys „Amatą mokėsi – duonos turėsi“, kuris sukvietė į bendrą būrį visus respublikinio projekto „Augu ir kuriu Lietuvai“ dalyvius. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 4c klasės mokiniai. Po renginio atidarymo ir trumpo koncerto visi išsiskirstė į sekcijas „Juostų audimas“, „Lininiai darbeliai“ ir „Papuošalų gamyba“, kur dalyvavo edukacinėse veiklose. Padedant tautodailininkėms vieni ketvirtokai pasigamino sages iš džinsinio audinio, kiti – gėles iš linų.

Mūsų mokyklos mokytoja Vilma Miklienė papasakojo, kaip audžiamos juostos, o norintys patys galėjo pabandyti austi. Užsiėmimuose aktyvios buvo ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Pasigamintus darbelius vaikai parsivežė namo, o patirtais įspūdžiais pasidalino su savo tėveliais, globėjais.

          Esame dėkingi organizatoriams už galimybę dalyvauti įdomiame projekte, už bendrystę, teigiamas emocijas.

4c klasės mokytoja metodininkė Regina KaminskienėPaieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis