Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

      1   Rugsėjo 24 d. pradinių klasių mokiniai pratęsė Judumo savaitę savo mokykloje. Per 4-5 pamokas visi 1-4 klasių mokiniai dalyvavo sporto šventėje. Tikslas buvo ugdyti sveikatą stiprinančius fizinio aktyvumo įgūdžius.
         Pirmiausia visos klasės apėjo Raseinių KKSC stadioną. 6a klasės mergaitės pasveikino nuotaikingu judriu šokiu. Po to mokiniai atliko bendrą mankštą, kurią vedė Enrikas ir Nojus. Padrąsino, pasveikino visus mažuosius sportininkus mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Pagirėnienė. Po mankštos ir sveikinimo žodžių, pasiskirstę į komandas, mokiniai dalyvavo judriuosiuose žaidimuose.           Pirmokai ir antrokai varžėsi estafetėse „Pagauk vėją", „Gyvatėlė", „Gandras", „Karštas kamuoliukas", trečiokai ir ketvirtokai - estafetėse „Kas greičiau", „Perduok ir tūpk", „Vikriosios kojelės", „Vikruoliai". Šventę baigėme nusiraminimo žaidimu „Draugystės banga" ir kelione aplink stadioną. Šventės organizatorės, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos Lina Baltrušaitienė, Dalia Kosienė, Ramutė Mockuvienė, Diana Užemeckienė, dėkoja 1-4 klasių mokiniams ir mokytojoms už bendrą sportinę veiklą, o už pagalbą – mokinėms Guodai, Gabijai, Gretai, Izabelei, Medai, Milenai, Augustei, Modestai, Enrikui ir Nojui.
Sporto šventės metu mokiniai lavino savo fizinius gebėjimus, bendravo ir bendradarbiavo, patyrė daug teigiamų emocijų.
         Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Baltrušaitienė 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis