Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

1          Rugsėjo 26 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos devintokai dalyvavo Muitinės istorijos pamokoje Medininkų memoriale ir Medininkų muitinės poste. Istorijos pamoką vedė vienintelis gyvas likęs Medininkų tragedijos liudininkas Tomas Šernas. Jis geranoriškai atsakinėjo į visus mokinių klausimus.

          Tylos minute buvo pagerbtas nužudytų pareigūnų atminimas. Mokiniai apžiūrėjo ekspoziciją istoriniame Lietuvos muitinės Medininkų poste, kuriame ir buvo įvykdytas žiaurus teroro prieš mūsų valstybę ir jos pareigūnus aktas, apsilankė ir tame pačiame autentiškame muitininkų vagonėlyje, kuris dabar yra restauruotas.

    Vėliau Muitinės istorijos pamoka persikėlė į Medininkų pasienio postą. Mokiniai susipažino su muitininko, kinologo profesijomis, apžiūrėjo poste veikiančią rentgeno sistemą, stebėjo kinologų ir tarnybinių šunų pasirodymą, domėjosi, kaip dirba Muitinės mobiliosios grupės. Renginio pabaigoje visi dalinosi įspūdžiais, vaišinosi karšta arbata ir pyragėliais.

          Bibliotekininkė Henrika GailienėPaieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis