Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

         1Balandžio 19 d. mūsų mokyklos vyresnių klasių mokiniai aplankė Lietuvos policijos mokyklą, kurioje vyko atvirų durų diena. Mokiniai pamatė ne tik, kur mokosi būsimi šalies pareigūnai, bet ir ko jau išmoko.
   Iš pradžių visų laukė kursantų rikiuotės grupės pasirodymas, vėliau sekė puikus kursantų šou, kurio metu kursantai parodė, kaip tinkamai sulaikyti įtariamąjį, padariusį nusikalstamą veiką, kokius taikomosios savigynos veiksmus atlikti, jeigu tave užpuolė ir pan. Renginio programą tęsė įspūdinga parodomoji programa „Šaunamojo ginklo valdymo technika".
   Kinologai pademonstravo, kaip dresuojami tarnybiniai šunys, kaip sulaikomi pažeidėjai, kaip ieškoma narkotinių medžiagų ir pan.
Paskutinis kursantų pasirodymas vyko prie mokyklos esančios gatvės. Buvo imituojamas eismo įvykis. Mokiniai džiaugėsi, jog savo akimis galėjo pamatyti, kaip įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai.
   Po visų parodomųjų programų mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti Lietuvos policijos patalpas ir jose parengtas ekspozicijas.
   Bibliotekininkė Henrika GailienėPaieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis