Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

1

 

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis. Viena iš jų yra Vasario 16-oji, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną visi mokyklos mokiniai, šventiškai pasipuošę ženkliukais, šalikėliais, papuošalais, simbolizuojančiais Lietuvos trispalvę, išėję į koridorius sugiedojo Tautišką giesmę. Grįžę į kabinetus prisiminė tos dienos svarbą, istorinius faktus, skyrė gražiausius žodžius Lietuvai. Per penktą ir šeštą pamokas vyko mokinių kūrybinės dirbtuvės: buvo kuriami meniški darbeliai, skirti tai dienai paminėti.

Pertraukų metu skambėjo dainos Tėvynei, mokyklos bendruomenė domėjosi dokumentine medžiaga, kuri buvo demonstruojama bibliotekoje bei mokyklos TV, taip pat stenduose esančia medžiaga apie partizanus. Šiandien mūsų mokyklos mokiniai kūrybingai suderino pažinimą, išradingą pramogavimą, širdimi pajautė tautos dvasines vertybes.

 Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis