Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

    3 Jau daugiau nei dešimt metų gruodžio mėnesį, artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms,  skelbiama bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Palaikydami puikią idėją, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos bendruomenė kasmet dalyvauja šioje akcijoje. Šiemet mokiniai, jų tėveliai, pedagogai taip pat kūrė kalėdinius atvirukus, rašė juose nuoširdžius sveikinimus. Kartu su tikybos mokytoja Albina Steponavičiene ir 8 klasės mergaitėmis gruodžio 20 dieną aplankėme Raseinių ligoninės skyriuose, konsultacijų poliklinikoje besigydančius žmones. Kartu su kalėdiniu atviruku kiekvienam dovanojome gerą žodį, šypseną.

Tai vertybės, kurios nieko nekainuoja, bet labai daug reiškia ligos ar vienatvės prispaustam žmogui. O akušerijos-ginekologijos skyriui padovanojome daug gražių mamų ir močiučių megztų kojinyčių, kepuraičių. Jos sušildys šiame skyriuje pasaulį išvydusius kūdikėlius. Ačiū visiems, savo darbštumu ir išmone prisidėjusiems prie akcijos įgyvendinimo!

 

Visuomenės sveikatos specialistė Laima Galinaitienė

 


    

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis