Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

      skaitau    Kovo 9 dieną mūsų mokykloje įvyko 5–8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. Joje dalyvavo 32 mokiniai. Penktų klasių mokinių grupėje geriausi rezultatai– 5 a klasės mokinių Emilijos Kreimerytės ir Gabijos Kvietkutės. Jos abi laimėjo pirmąją vietą. Antrąją vietą laimėjo 5 b klasės mokinys Tomas Bubulas, trečiosios vietos laimėtoja –5 a klasės mokinė Julija Juškaitė. 6 a klasės mokinys Gvidas Paulauskas – pirmosios vietos laimėtojas. Antroji vieta –6 c klasės mokinei Austėjai Tverkutei, trečioji vieta – 6 b klasės mokinei Evelinai Petravičiūtei.

Septintokų grupės nugalėtojai: pirmoji vieta –7 b klasės mokinei Rugilei Kleinauskaitei, antrąją vietą laimėjo 7 b klasės mokinė Emilija Maciukevičiūtė, trečiosios vietos laimėtoja –7 b klasės mokinė Ema Songailaitė. Puikiai pasirodė 8 a klasės mokinės. Rita Andriulytė laimėjo pirmąją vietą, Agnė Armonaitė – antrąją, 8 c klasės mokinė Guoda Vaidotaitė – trečiąją vietą. Pirmųjų ir antrųjų vietų laimėtojai dalyvaus rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje, kuri balandžio 11 dieną vyks mūsų mokykloje. Linkime sėkmės.

 

                                 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis