Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

1Jau trečius metus neformaliojo švietimo „Jaučiu ir kuriu“, „Iš tautosakos skrynelės“ nariai su mokytojomis Gražina Šimkevičiene, Ona Bielskiene bei pailgintos darbo dienos grupės mokiniai su auklėtoja Reda Baltkojiene žiemą veja drauge.

Šiemet Užgavėnės buvo labai anksti ir žiemos vyti dar nesinorėjo. Juk taip smagu leistis nuo kalniuko rogėmis!

Bet reikia laikytis papročių ir tradicijų. Užsiėmimų metu mokiniai susipažino su Užgavėnių papročiais, tradiciniais valgiais, pasigamino kaukes, išmoko burtų, palinkėjimų. Šventės metu mokytojos Onos „ožiukai“ užminė mįsles, papasakojo senų žmonių pastebėjimų apie pavasarį, pašoko ir visus pamokė šokti lietuvių liaudies šokį „Oželis Mikitų“. Šventė buvo smagi. Visi draugiškai linksminosi, o atidžiausiai besiklausantys ir daugiausiai žinantys apie Užgavėnes buvo apdovanoti riestainiais ir saldainiais.

 

Užgavėnių linksmybės tęsėsi. Pailgintos darbo dienos grupės persirengėliai, vedini raganos, šaukdami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“, mokyklos koridoriais keliavo toliau. Žiemą išvijo iš visos mokyklos: iš valgyklos, bibliotekos, raštinės vedėjos ir direktoriaus pavaduotojų kabinetų. Grįžę į grupę, aptarė įspūdžius, vaišinosi blynais.

Nenorėdami mokiniai varė žiemą, todėl ji dar nesitraukia. Ne tik demonstruoja savo sniegą ir šaltuką, bet ir leidžia ilgiau pasidžiaugti žiemiškomis pramogomis.

 

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Reda Baltkojienė

                                 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis